Trener personalny

Trener personalny

Treningi personalne

Marzy Ci się świetna forma? Płaski brzuch? Chcesz się pozbyć zbędnego balastu?
A może chcesz nabrać masy - zwiększyć i ujędrnić swoje mięśnie?
Trener personalny pomoże Ci zrealizować Twój cel.

Można ćwiczyć na własną rękę, lecz jeśli nie masz w tym doświadczenia, może to doprowadzić do kontuzji, wypracowania sylwetki o niewłaściwych proporcjach lub szybkiego zniechęcenia brakiem widocznych efektów.

Zastanów się. Czy jeżeli zepsuje Ci się samochód próbujesz go naprawiać na własną rękę, czy też oddajesz go
w ręce mechanika? Tym bardziej nie ryzykuj ze swoim ciałem! Oddaj się w ręce naszych specjalistów. Trener personalny poprowadzi Cię prosto do celu! Zadba o Twoje bezpieczeństwo i motywację. Trener personalny dobierze właściwą dietę, dostosowaną do potrzeb Twojego organizmu oraz naładuje Cię dużą dawką pozytywnej energii!

Jeśli będziesz się stosować do zaleceń trenera, będziesz rygorystycznie i systematycznie przestrzegać diety oraz dawać z siebie wszystko na treningach to w przeciągu 3 miesięcy będziesz z wielką dumą i przyjemnością patrzeć w swoje odbicie w lustrze. Nabierzesz pewności siebie co zaowocuje w wielu dziedzinach Twojego życia :)

Nie zwlekaj zacznij zmieniać swoje życie już dziś!

Grzegorz Jurczek

Grzegorz Jurczek

Moja przygoda ze sportem zaczęła się w 2000 roku, gdy moi rodzice zapisali mnie na karate.  Przez lata wzmacniałem swoje ciało, ducha walki i rywalizacji. Od 2010 roku jestem aktywnym instruktorem karate,
a w 2016 roku uzyskałem stopień mistrzowski 1 Dan (czarny pas).

Jako nastolatek - pięć lat po rozpoczęciu przygody z karate, uzupełniłem swoje treningi o regularne ćwiczenia na siłowni. Bardzo szybko praca nad moją sylwetką przekształciła się w moją drugą pasję. Od 2005 roku stale pogłębiam swoją wiedzę w zakresie treningów siłowych i zdrowego odżywiania.

W 2015 roku postanowiłem zacząć dzielić się moją wiedzą z innymi. Dla potwierdzenia swoich kwalifikacji, zrobiłem kurs instruktora sportów siłowych o specjalności kulturystyka w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Od tego czasu pracuję również jako trener personalny.

Dziś sporty sylwetkowe to dla mnie już nie tylko pasja, ale i sposób na życie. 

Chcę pomagać ludziom osiągać to, co wydaje się dla nich niemożliwe. Zarażać zdrowym trybem życia
i pomagać wyzbywać się kompleksów. Wysportowana sylwetka to nie tylko satysfakcja, ale i większa pewność siebie oraz co najważniejsze - zdrowie!

W dzisiejszych skomputeryzowanych czasach pełnych zmodyfikowanej żywności odpowiednie odżywianie
i uprawianie sportu to najwłaściwszy kierunek w walce o nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.


Konrad Adamaszek

Konrad Adamaszek

Sport towarzyszył mi całe życie, na początku były to sztuki walki - kung fu, następnie przez kilka lat uprawiałem kick-boxing oraz boks. W międzyczasie zapisałem się na siłownię. Z biegiem czasu sportowe hobby stały się moją pasją. Wraz z upływem lat podnosiłem swoje kwalifikacje zdobywając kolejne certyfikaty oraz kończąc kursy instruktorskie.

W wieku 25 lat wstępując do Policji zainteresowałem się również samoobroną, którą trenuję równolegle
z pozostałymi sportami. Od 2014 roku jestem trenerem personalnym i pomagam ludziom w osiągnięciu wymarzonej sylwetki oraz przygotowaniu do zawodów w trójboju siłowym.

W 2017 roku za swoje sportowe wyniki zostałem odznaczony przez prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Komendanta Głównego Policji odznaką Sprawności Fizycznej.

Moje największe osiągnięcia sportowe to:

Kick-boxing:

  • 1 miejsce na Mistrzostwach Podbeskidzia
  • 3 miejsce na Mistrzotwach Polski Południowej
  • 4 miejsce na Mistrzostwach Polski

Wyciskanie sztangi leżąc:

  • 5-krotnie tytuł Mistrza Świata
  • 4-krotnie tytuł Mistrza Europy
  • 3-krotnie tytuł Mistrza Polski
  • zdobycie Pucharu Świata
  • zdobycie tytułu Mistrza Polski Służb Mundurowych
  • 6-krotne ustanowienie nowego rekordu świata
Jedna osoba Dwie osoby
Pojedynczy trening 120 zł 90 zł/os
Karnet 10 treningów (ważność: 2 miesiące) 1000 zł 700 zł/os

Płatności dokonujemy gotówką.

Na naszej stronie używamy plików Cookies. Więcej informacji o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce znajdziesz tutaj