Poznaj nasz zespół

Instruktorzy

W wieku 6 lat zaczęłam trenować akrobatykę sportową. Pasję tę rozwijałam przez 12 lat osiągając liczne sukcesy
na zawodach krajowych i międzynarodowych. Jestem certyfikowanym instruktorem pole dance oraz właścicielem studia Pole Dance JURFIT.

Szkoliłam się u czołowych tancerzy pole dance: Natashy Wang, Anastasi Sokolovej, Laurence Hilsum, Alexa Shchukina,
Olgi Trifonovej czy Terezy Seidlovej.

Prowadzenie zajęć daje mi mnóstwo radości i satysfakcji. Chcę aby każda z Was uwierzyła we własne siły i zakochała się
w pole dance tak jak ja! :)

Uzyskane rezultaty w zawodach:

  • 2006 - I miejsce w konkurencji trójki kobiet klasa mistrzowska w Pucharze Polski w Bielsku-Białej
  • 2006 - II miejsce w konkurencji trójki kobiet klasa mistrzowska na Mistrzostwach Republiki Czeskiej w Akrobatyce w Pradze
  • 2007 - III miejsce w konkurencji trójki kobiet klasa mistrzowska w Pucharze Polski Seniorów w Akrobatyce Sportowej we Wschowej
  • 2013 - tytuł wicemistrzyni Polski Pole Dance 2013 w kategorii solistki debiutantki
  • 2015 - brązowy medal na Otwartych Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn Pole Sport w kategorii seniorki
  • 2018 - złoty medal na Mistrzostwach Polski Pole Sport w kategorii Elite Duet
  • 2018 - udział w Mistrzostwach Świata Pole Sport w kategorii Elite Duety w Hiszpanii
  • 2021 - brązowy medal na Mistrzostwach Polski Pole Sport w kategorii Elite Duety

Z zawodu jestem inżynierem - absolwentką Wydziału Inżynierii Materiałów, Budownictwa i Środowiska Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Moja przygoda ze sportem zaczęła się w 2000 roku, gdy moi rodzice zapisali mnie na karate.  Przez lata wzmacniałem swoje ciało, ducha walki i rywalizacji. Od 2010 roku jestem aktywnym instruktorem karate,
a w 2016 roku uzyskałem stopień mistrzowski 1 Dan (czarny pas).

Jako nastolatek - pięć lat po rozpoczęciu przygody z karate, uzupełniłem swoje treningi o regularne ćwiczenia na siłowni. Bardzo szybko praca nad moją sylwetką przekształciła się w moją drugą pasję. Od 2005 roku stale pogłębiam swoją wiedzę w zakresie treningów siłowych i zdrowego odżywiania.

W 2015 roku postanowiłem zacząć dzielić się moją wiedzą z innymi. Dla potwierdzenia swoich kwalifikacji, zrobiłem kurs instruktora sportów siłowych o specjalności kulturystyka w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Od tego czasu pracuję również jako trener personalny.

Dziś sporty sylwetkowe to dla mnie już nie tylko pasja, ale i sposób na życie. 

Chcę pomagać ludziom osiągać to, co wydaje się dla nich niemożliwe. Zarażać zdrowym trybem życia
i pomagać wyzbywać się kompleksów. Wysportowana sylwetka to nie tylko satysfakcja, ale i większa pewność siebie oraz co najważniejsze - zdrowie!

W dzisiejszych skomputeryzowanych czasach pełnych zmodyfikowanej żywności odpowiednie odżywianie
i uprawianie sportu to najwłaściwszy kierunek w walce o nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Jestem instruktorką pole dance z certyfikatem Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Jestem również instruktorką karate, które uprawiam od 1999 roku. Posiadam w tej dyscyplinie stopień mistrzowski - czarny pas
(1 dan). Mam też za sobą szereg sukcesów odniesionych na zawodach sportowych.

Inne moje pasje to taniec orientalny, żeglarstwo i szachy. Zawodowo jestem inżynierem w branży przemysłowej (absolwentka magisterskich studiów technicznych ATH). Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.

Jestem instruktorką pole dance. Certyfikat uzyskałam w Krakowskim Centrum Kultury Fizycznej.  Dodatkowo posiadam umiejętność pracy z dziećmi.

Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną w kierunku edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej i oligofrenopedagogiki oraz studia na Akademii WSB z zakresu edukacji i terapii osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Praktycznego doświadczenia w pracy z dziećmi nabyłam w szkolnictwie oraz przy prowadzeniu zajęć z nauki jazdy konnej.

Choć pole dance nie był pierwszym uprawianym przeze mnie sportem, nie wyobrażam sobie życia bez niego. W 2023 roku zdobyłam 4 miejsce na Mistrzostwach Polski Pole Sport w sekcji Profesjonaliski.

Od najmłodszych lat interesowałam się tańcem. Uczyłam się zarówno tańca towarzystkiego, tańca nowoczesnego, salsy kubańskiej, a obecnie moje serce skradł taniec high heels, gdzie razem z formacją taneczną biorę udział w zawodach i pokazach tanecznych.

Jeśli chodzi o sport, to pole dance jest pierwszą dyscypliną, która pochłonęła mnie w pełni, mimo, że inne dyscypliny nie były mi obce. W 2017 roku uzyskałam stopień instruktora sportu w specjalności pole dance w Krakowskim Centrum Kultury Fizycznej.

Zawodowo jestem absolwentką magisterskich studiów chemicznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i od kilku lat pracuję w laboratorium w Instytucie Badawczym.

Od dziecka byłam związana z tańcem nowoczesnym oraz disco dance. Moje serce skradł jednak pole dance!

Jestem doświadczoną i certyfikowaną instruktorką. Zdobyłam kwalifikacje Instruktora - Polish Federation Air Power Athletics w Lublinie. Pracowałam wcześniej jako instruktor w Obsession Pole Dance Studio w Oświęcimiu oraz w Too Too Pole Dance Studio w Tychach. Aktualnie prowadzę zajęcia w Studio Pole Dance JURFIT w Bielsku-Białej oraz w Szkole Tańca WIR w Bieruniu. Uczestniczyłam w wielu warsztatach.

Jestem właścicielką marki strojów do pole dance Pole by Paula oraz absolwentką prawa, studiowałam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz w Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku-Białej.

Jestem instruktorką pole dance oraz miłośniczką wszelkiej aktywności i zdrowego stylu życia. Taniec towarzyszył mi od małego dziecka, od baletu, tańca ludowego, współczesnego i jazzu, bachatę, aż teraz do pole dance. Zawsze uprawiałam wiele sportów jednak to taniec jest taką formą ruchu, która daje mi najwięcej satysfakcji i odpoczynku.

Ukończyłam studia magisterskie z Dietetyki Klinicznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Na co dzień pracuję w Centrum Respo, gdzie uczę ludzi zdrowych nawyków żywieniowych, które są podstawą zdrowia, dobrego samopoczucia, czy tak samo sukcesów sportowych. Moje zainteresowania dietetyczne to przede wszystkich psychodietetyka, a więc podejście do żywienia od strony psychologicznej.

Jestem instruktorką pole dance oraz trenerem personalnym i EMS. Sport towarzyszył mi od dziecka, poprzez lekkoatletykę, piłkę nożną, ręczną i koszykówkę po tańce oraz cheerleading. Obecnie kontynuuję swoją sportową przygodę na siłowni oraz w studiu pole dance.

Pole dance skradł moje serce z pierwszym wejściem na zajęcia, teraz swoją wiedzę i umiejętności pragnę przekazywać Wam! Mam nadzieję, że zarażę Was miłością do pole dance i zakochacie się w tym sporcie równie mocno jak ja!

Z zawodu jestem fryzjerką.

Na naszej stronie używamy plików Cookies. Więcej informacji o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce znajdziesz tutaj