Poznaj nasz zespół

Instruktorzy

W wieku 6 lat zaczęłam trenować akrobatykę sportową. Pasję tę rozwijałam przez 12 lat osiągając liczne sukcesy na zawodach krajowych i międzynarodowych. Jestem certyfikowanym instruktorem pole dance i wykładowcą Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Szkoliłam się u Natashy Wang, Anastasi Sokolovej, Laurence Hilsum, Terezy Seidlovej i innych czołowych tancerzy pole dance.

Prowadzenie zajęć daje mi mnóstwo radości i satysfakcji. Chcę aby każda z Was uwierzyła we własne siły i zakochała się w pole dance tak jak ja! :)

Uzyskane rezultaty w zawodach:

 • 2006 - I miejsce w konkurencji trójki kobiet klasa mistrzowska w Pucharze Polski w Bielsku-Białej
 • 2006 - II miejsce w konkurencji trójki kobiet klasa mistrzowska na Mistrzostwach Republiki Czeskiej w Akrobatyce w Pradze
 • 2007 - III miejsce w konkurencji trójki kobiet klasa mistrzowska w Pucharze Polski Seniorów w Akrobatyce Sportowej we Wschowej
 • 2013 - tytuł wicemistrzyni Polski Pole Dance 2013 w kategorii solistki debiutantki
 • 2015 - brązowy medal na Otwartych Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn Pole Sport w kategorii seniorki
 • 2018 - złoty medal na Mistrzostwach Polski Pole Sport w kategorii Elite Duety
 • 2018 - udział w Mistrzostwach Świata Pole Sport w kategorii Elite Duety w Hiszpanii

Moja przygoda ze sportem zaczęła się w 2000 roku, gdy moi rodzice zapisali mnie na karate.  Przez lata wzmacniałem swoje ciało, ducha walki i rywalizacji. Od 2010 roku jestem aktywnym instruktorem karate,
a w 2016 roku uzyskałem stopień mistrzowski 1 Dan (czarny pas).

Jako nastolatek - pięć lat po rozpoczęciu przygody z karate, uzupełniłem swoje treningi o regularne ćwiczenia na siłowni. Bardzo szybko praca nad moją sylwetką przekształciła się w moją drugą pasję. Od 2005 roku stale pogłębiam swoją wiedzę w zakresie treningów siłowych i zdrowego odżywiania.

W 2015 roku postanowiłem zacząć dzielić się moją wiedzą z innymi. Dla potwierdzenia swoich kwalifikacji, zrobiłem kurs instruktora sportów siłowych o specjalności kulturystyka w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Od tego czasu pracuję również jako trener personalny.

Dziś sporty sylwetkowe to dla mnie już nie tylko pasja, ale i sposób na życie. 

Chcę pomagać ludziom osiągać to, co wydaje się dla nich niemożliwe. Zarażać zdrowym trybem życia
i pomagać wyzbywać się kompleksów. Wysportowana sylwetka to nie tylko satysfakcja, ale i większa pewność siebie oraz co najważniejsze - zdrowie!

W dzisiejszych skomputeryzowanych czasach pełnych zmodyfikowanej żywności odpowiednie odżywianie
i uprawianie sportu to najwłaściwszy kierunek w walce o nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Już w szkole podstawowej uwielbiałam ruch i rywalizację. W trakcie swojej 12-letniej edukacji próbowałam swoich sił w różnych dyscyplinach: pływałam, trenowałam tenis ziemny, grałam w koszykówkę i siatkówkę. Tak więc sport towarzyszy mi od zawsze. Jednak kompleksowo swoim zdrowiem i sylwetką zajmuję się od około 2 lat. Odkąd po raz pierwszy poszłam na siłownię ze swoim chłopakiem - również trenerem personalnym - siłownia to niemal mój drugi dom. Totalnie mnie to pochłonęło. Stale dążę do perfekcji w technice wykonywania ćwiczeń, poznaję anatomię człowieka oraz poszerzam swoją wiedzę w zakresie dietetyki.

Dziś zdrowe odżywianie i treningi to dla mnie codzienność. Stale poszerzam swoją bazę fit-przepisów i potraw. Konstruuję diety tak, by były nie tylko skuteczne, ale i smaczne oraz zróżnicowane. Dieta wcale nie musi być nudna. To nie tylko ryż i kura :)

Niedawno potwierdziłam swoją wiedzę robiąc kurs i zdając egzamin na trenera personalnego. Jestem w pełni gotowa by pomagać Wam zmieniać życie na lepsze, wypracowywać wymarzone sylwetki, nabierać pewności siebie i zdobywać wszystko to, co będzie owocowało w wielu aspektach waszego życia.

Jest doświadczoną instruktorką pole dance. W tej dyscyplinie prowadzi także kursy instruktorskie w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Wcześniej od lat zajmowała się lekkoatletyką oraz tańcem towarzyskim osiągając liczne sukcesy. Jednak ostatecznie to właśnie pole dance pochłonął ją bez reszty! Z pewnością zarazi Was pozytywną energią!

Osiągnięcia:

 • Złoty medal na Mistrzostwach Polski Pole Sport w kategorii Elite Duety w 2018
 • Udział w Mistrzostwach Świata Pole Sport w kategorii Elite Duety w Hiszpanii w 2018

Jest instruktorką pole dance z certyfikatem Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Swoją pracę instruktorską rozpoczęła w Studio Pasoa w Wadowicach.

Pole dance od początku ją zafascynował. Teraz swą pasją zaraża innych.

Armanda to niezwykle sympatyczna dziewczyna, wyróżniająca się wyjątkową giętkością ciała. Plany zawodowe także wiąże ze sportem - studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Jest instruktorką pole dance z certyfikatem Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Jest również instruktorką karate, które uprawia od 1999 roku. Posiada w tej dyscyplinie stopień mistrzowski - czarny pas (1 dan). Ma też za sobą szereg sukcesów odniesionych na zawodach sportowych.

Inne jej pasje to taniec orientalny, żeglarstwo i szachy. Zawodowo - inżynier w branży przemysłowej (absolwentka magisterskich studiów technicznych ATH). Prywatnie - żona, mama dwójki dzieci.

Jestem instruktorką pole dance. Certyfikat uzyskałam w Krakowskim Centrum Kultury Fizycznej. Dodatkowo posiadam umiejętność pracy z dziećmi.

Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną w kierunku edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej i oligofrenopedagogiki. Praktycznego doświadczenia w pracy z dziećmi nabyłam w szkolnictwie oraz przy prowadzeniu zajęć z nauki jazdy konnej.

Choć pole dance nie był pierwszym uprawianym przeze mnie sportem, nie wyobrażam sobie życia bez niego.

Natalia od najmłodszych lat interesowała się tańcem. Uczyła się kolejno: tańca towarzystkiego, tańca nowoczesnego,
a od roku 2012 salsy kubańskiej. Jest członkiem formacji tanecznej.

Jeśli chodzi o sport to pole dance jest pierwszą dyscypliną która pochłonęła ją w pełni, mimo, że inne dyscypliny nie były jej obce. Obecnie jest studentką chemi na studiach magisterskich na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

W roku 2017 uzyskała stopień instruktora sportu w specjalności pole dance.

Sport towarzyszył mi całe życie, na początku były to sztuki walki - kung fu, następnie przez kilka lat uprawiałem kick-boxing oraz boks. W międzyczasie zapisałem się na siłownię. Z biegiem czasu sportowe hobby stały się moją pasją. Wraz z upływem lat podnosiłem swoje kwalifikacje zdobywając kolejne certyfikaty oraz kończąc kursy instruktorskie.

W wieku 25 lat wstępując do Policji zainteresowałem się również samoobroną, którą trenuję równolegle
z pozostałymi sportami. Od 2014 roku jestem trenerem personalnym i pomagam ludziom w osiągnięciu wymarzonej sylwetki oraz przygotowaniu do zawodów w trójboju siłowym.

W 2017 roku za swoje sportowe wyniki zostałem odznaczony przez prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Komendanta Głównego Policji odznaką Sprawności Fizycznej.

Moje największe osiągnięcia sportowe to:

Kick-boxing:

 • 1 miejsce na Mistrzostwach Podbeskidzia
 • 3 miejsce na Mistrzotwach Polski Południowej
 • 4 miejsce na Mistrzostwach Polski

Wyciskanie sztangi leżąc:

 • 5-krotnie tytuł Mistrza Świata
 • 4-krotnie tytuł Mistrza Europy
 • 3-krotnie tytuł Mistrza Polski
 • zdobycie Pucharu Świata
 • zdobycie tytułu Mistrza Polski Służb Mundurowych
 • 6-krotne ustanowienie nowego rekordu świata
Na naszej stronie używamy plików Cookies. Więcej informacji o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce znajdziesz tutaj